Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товариства

Черніга Роман



Cherniha Roman

Institute of Mathematics, NASU
Tereshchenkivs'ka  str., 3
Kyiv, Ukraine

 Область математичних досліджень
Математична фізика, математична біологія, диференціальні рівняння
Mathematical Physics, Mathematical Biology, Differential Equations

Деякі з основних  публікацій
  • Fushchych W.I and Cherniha R.M The Galilean relativistic principle and nonlinear partial differential equations. J. Phys. A.: Math. and Gen. 18 (1985), 3491—3503.
  • Cherniha R. A constructive method for obtaining new exact solutions of nonlinear evolution equations. Rept. Math. Phys. 38 (1996), 301-312.
  • Cherniha R. and Serov M. Symmetries, Ansaetze and Exact Solutions of Nonlinear Second-order Evolution Equations with Convection Terms. European J. of Appl. Math. 9(1998), No 5, 527-542.
  • Cherniha R. New Non-Lie Ansaetze and Exact Solutions of Nonlinear Reaction- Diffusion- Convection Equations. J. Phys. A: Math.Gen. 31 (1998), No 40, 8179-8198.
  • Cherniha R. and King J. R. Nonlinear Reaction-Diffusion Systems with Variable Diffusivities: Lie Symmetries, Ansaetze and Exact Solution. J. Math. Anal. Appl. 308 (2005), 11-35.
 ==================================

Список публікаційMathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)