Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товарист

Далецький Олексій Юрійович



Daletskii Alexei


Область математичних досліджень
Нескінченновимірний аналіз
Infinite dimensional analysis

Деякі з основних публікацій
  • Stochastic analysis on product manifolds: Dirichlet operators on differential forms. J. Funct. Anal. 176 (2000), no. 2, 280-316 (with S. Albeverio, Yu. Kondratiev).
  • Laplace operators on differential forms over configuration spaces. J. Geometry and Physics 37 (2001), 15-46 (with S. Albeverio, E. Lytvynov).
  • De Rham cohomology of configuration spaces with Poisson measures. J. Funct. Anal. 185 (2001), 240-273  (with S. Albeverio, E. Lytvynov).
  • Laplace operators in de Rham complexes associated with measures on configuration spaces. J. Geom. Phys. 47 (2003), 259-302. (with S. Albeverio, Yu. Kondratiev, E. Lytvynov).
  • Stochastic differential equations on product loop manifolds. Bulletin des sciences mathematiques  127 (2003), 649-667 (with S. Albeverio, Z. Brzezniak).
 ==================================

Список публікаційMathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)