Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товариства

Капустян Олексій Володимирович


Kapustyan Oleksiy (Alexey)

alexkap @ univ.kiev.ua

Народився в м. Дніпропетровськ 30.10.1975. В 1997 році закінчив з відзнакою механіко-математичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка.
В 2000 році захистив кандидатську дисертацію «Існування та апроксимації глобальних атракторів нелінійних еволюційних рівнянь». З 2003 року і по сьогодні - доцент кафедри інтегральних і диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.Основні курси: диференціальні рівняння, варіаційне числення, нелінійний аналіз, математична економіка. Автор 35 наукових та 4 навчально-методичних праць.

Область наукових інтересів – теорія глобальних атракторів нескінченновимірних динамічних систем, теорія оптимального керування, нелінійний та многозначний аналіз. Зокрема, теорія глобальних атракторів для автономних та неавтономних еволюційних рівнянь та включень без єдиності розв’язку задачі Коші, теорія глобальних атракторів для випадково та імпульсно збурених еволюційних рівнянь без єдиності, деякі проблеми задачі наближеного синтезу керованих систем.

Список основних публікацій:

Kapustyan A.V., Melnik V.S. About global attractors of multi-valued semi-dynamical systems and their approximations // Reports of Russian Academy of Sciences , 1999, vol.366, 4, 445-448

Kapustyan A.V., Valero J. Attractors of multi-valued semiflows, generated by differential inclusions and their approximations // Abstract and Applied Analysis, 2000, 1, 33-46

Kapustyan A.V. Global attractors of non-autonomous reaction diffusion equation // Differential Equations (russian), 2002, vol.38, 10, 1378-1382

Kapustyan A.V., Melnik V.S., Valero J. Attractors of multivalued dynamical processes generated by phase-field equations // International Journal of Bifurcation and Chaos, 2003, vol.13, 7, 1969-1983

Kapustyan A.V., Perestyuk N.A. Global attractor of evolution inclusion with impulse effects at fixed moments of time // Ukrainian Mathematical Journal, 2003, vol.55, 8, 1283-1294

Kapustyan A.V. Random attractor of stochastically perturbed evolution inclusion // Differential Equations (russian), 2004, vol.40, 10, 1314-1318

Kapustyan O.V., Valero J., Pereguda O. Random attractor for reaction-diffusion equation perturbed by stochastic “cadlag” process // Theory of Probability and Mathematical Statistics, 2005, vol.75, 52-63

Kapustyan O.V., Valero J. On the connectedness and asymptotic behaviour of solutions of reaction-diffusion system // Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2006. - №323. - P. 614-633

Kapustyan O.V., Melnik V.S., Valero J. A weak attractor and properties of solutions for the three-dimensional Benard problem // Discrete and Continuous Dynamical Systems. - 2007. - vol. 18, № 2. – P. 449-481

Kapustyan O.V., Valero J. Weak and strong attractors for 3D Navier-Stokes system // Journal of Differential Equations. – 2007. – vol. 240, № 2. – P. 249-278

Нагороди: Премія НАН України для молодих учених (28.02.2001); Премія Президента України для молодих учених (9.12.2005)