Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товарист

Коренівський Данило Григорович


Korenivsʹkiĭ Danylo


Область математичних досліджень
Якісна теорія диференціальних і диференціально-різницевих рівнянь,
 нелінійна механіка


Деякі з основних публікацій
  • Korenevskiĭ, D. G. Stability of dynamical systems under random perturbations of parameters (Russian), Naukova Dumka', Kiev, 1989. 208 pp. 
  • Korenevskiĭ, D. G. Criteria for the stability of systems of linear deterministic and stochastic difference equations with continuous time and with delay. (Russian) Mat. Zametki 70 (2001), no. 2, 213-229; translation in Math. Notes 70 (2001), no. 1-2, 192-205 
  • Korenevskiĭ, D. G. Stability of solutions of deterministic and stochastic differential- difference equations (algebraic criteria) (Russian), Naukova Dumka, Kiev, 1992. 147 pp. ISBN: 5-12-003164-1
 ==================================

Коренівський Данило Григорович (нар. 1937 р.) - доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту математики Національної АН України (м. Київ), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, автор понад 150 наукових робіт, серед них чотири монографії. Фахівець з якісної теорії диференціальних і диференціально-різницевих рівнянь, нелінійної механіки, теорії інерціального наведення балістичних міжконтинентальних ракет і ракет-носіїв космічних апаратів, математичної теорії стійкості розв'язків систем диференціальних, диференціально-різницевих та різницевих рівнянь при стохастичних збуреннях їх коефіцієнтів. Про нього в книзі: Проблеми динаміки та стійкості багатовимірних систем. --- Київ: Ін-т математики НАН України, 2007. --- С. 296--333. --- (Праці Інституту математики НАН України. Т. 4, № 2).

Список публікаційMathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)