Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товариства

 Ткаченко Віктор Іванович



  Tkachenko Viktor

Інститут математики НАН України

  vitk at imath.kiev.ua

Область математичних досліджень

Диференціальні рівняння
Differential Equations

Деякі з основних публікацій
  • Tkachenko, V.I. On the reducibility of systems of linear  differential equations with quasiperiodic skew-adjoint matrices.  (Ukrainian)  Ukrain. Mat. Zh.  54  (2002),  no. 3, 419--424;  translation in  Ukrainian Math. J.  54  (2002),  no. 3, 519--526.
  • Struk, O. O.; Tkachenko, V. I. On Lotka-Volterra systems with  diffusion and impulse action. (Ukrainian)  Ukrain. Mat. Zh.  54  (2002),  no. 4, 514--526;  translation in  Ukrainian Math. J.  54  (2002),  no. 4, 629--646
  • E. Liz, V. Tkachenko and S. Trofimchuk, A global stability  criterion for scalar functional differential equations, SIAM J. Math.  Anal. 35 (3) (2003) 596-622.
  • Akhmet, M. U.; Beklioglu, M.; Ergenc, T.; Tkachenko, V. I. An  impulsive ratio-dependent predator-prey system with diffusion.  Nonlinear Anal. Real World Appl.  7  (2006),  no. 5, 1255--1267.
  • Tkachenko, Victor; Trofimchuk, Sergei A global attractivity  criterion for nonlinear non-autonomous difference equations.  J. Math.  Anal. Appl.  322  (2006),  no. 2, 901--912. 39A11
 ==================================

Список публікацій MathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)