Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товариства

Тoрбін Григорій Мирославович

 

Torbin Gregory


Область математичних досліджень
Теорія ймовірностей: мультифрактальний аналіз сингулярних імовірнісних мір та його застосування
Деякі з основних публікацій
  • G.M.Torbin, On multifractal analysis of singular continuous probability measures, Ukr. Math. J. 57 (2005), no.5, 837-857.
  • S.Albeverio, G.Torbin, Fractal properties of singular continuous probability distributions with independent Q* -digits, Bull. Sci. Math. 129 (2005), no.4, 356-367. 
  • S.Albeverio, M.Pratsiovytyi, G.Torbin, Singular probability distributions and fractal properties of sets of real numbers defined by the asymptotic frequencies of their s-adic digits, Ukr. Math. J., 57 (2005), no.9, 1361-1370. 
  • Albeverio S., Pratsiovytyi M.,  Torbin G., Topological and fractal properties of subsets of real numbers which are not normal. Bull. Sci. Math., 129 (2005), no. 8, 615--630. 
  • Albeverio S.,  Pratsiovytyi M.,  Torbin G., Fractal probability distributions and transformations preserving the Hausdorff-Besicovitch dimension, Ergodic Theory and Dynamical Systems, 24 (2004), 1-16.
 ==================================

Список публікаційMathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)