Київське Математичне
 
Товариство

Пантеон
київських математиків
Засідання Товариства Новини Київські семінари Конференції Мат. архів, журнали, препринти Діяльність Товариства, статут Члени ТоваристваВиборні органи Історія Товариства Київські математики Премії товариства Сторінка для дискусій Посилання Математичні заклади Києва Студентська сторінка Шкільна сторінка Членство в Товаристві Адреса Товарист

Заіграєв Олександр Юрійович


Zaigraev Alexander


Область математичних досліджень
Граничні теореми для значних відхилень; Оптимальне планування пізнавань.

Деякі з основних публікацій
  • A.Nagaev, A.Zaigraev New large deviation local theorems for sums of independent and identically distributed random vectors when the limit distribution is \alpha-stable. Bernoulli, 2005, 11, No. 4, 665-687.
  • A.Zaigraev Shape optimal design criterion in linear models. Metrika, 2002, 56, No. 3, 259-273.
  • A.Nagaev, A.Zaigraev Multidimensional limit theorems allowing large deviations for densities of regular variation. J. Multiv. Anal., 1998, 67, 385-397.
  • A.Zaigraev D-complete classes of designs in a problem of the design of a regression experiment in a Banach space. Teor. Ver. Mat. Stat., 1987, No. 36, 45-52.
 ==================================

Список публікаційMathSciNet) Посилання на праці  (з MathSciNet)